Pouze online Nové
Movie Mania 01

Movie Mania 01

Kód skladu MW01

Výrobce

Fascinující kolekce 3D LUTs Movie Mania přichází s vizualizacemi slavných hollywoodských filmů, které nyní můžete snadno přenést do svých fotografií. A nejen to. Kolekce Movie Mania je koncipována jako komplexní Cinematic a Color Grading...

40,50 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Fascinující kolekce 3D LUTs Movie Mania přichází s vizualizacemi slavných hollywoodských filmů, které nyní můžete snadno přenést do svých fotografií. A nejen to. Kolekce Movie Mania je koncipována jako komplexní Cinematic a Color Grading s možností aplikace na barevně a tonálně neupravené RAW soubory, u kterých provedete jen standardní nastavení a lokální úpravy, tedy kalibraci, expozici, vinětaci, lokální úpravy jasu, zaostření, zavedení profilu objektivu. Nemusíte již nastavovat kontrast, světla a stíny, tonální křivky, s nulovými hodnotami bude nastavení Vibrance a Saturation a nastavení všech selektivních barev v záložce HSL. Všechny tyto úpravy provedou LUTs této kolekce!

Upozorňujeme, že ICC verze LUTs v tomto případě slouží především jako náhledy, ale neposkytnou dokonalý převod obrazu, protože tyto luxusní profesionální 3D LUTs využívají plný rozsah barevného 3D modelu, který v bitově omezené definici ICC souborů nelze plně obsáhnout a výsledek se tak může částečně lišit oproti aplikaci LUT vrstvy se soubory CUBE.

Kolekce obsahují také Utility LUT MW Degrade, která je určena pro již optimalizované fotografie nebo pro ty RAW konvertory, které výjimečně i bez úprav při načítání souborů zvýší kontrast a nasycení barev. V takovém případě v grafickém editoru přidejte nejprve vrstvu LUT MW Degrade a následně vrstvu s LUTs Movie Mania. Změnou hodnoty Krytí vrstvy MW Degrade upravíte finální kontrast a sytost obrazu. Na vzorových fotografiích je vidět jak vstupní kontrast a nasycení zdrojového souboru, tak optimální výsledek po aplikaci LUTs Movie Mania jako vodítko pro případné nastavení Krytí vrstvy MW Degrade. LUT MW Degrade je pro všechny LUTs kolekce Movie Manie zcela stejná, nemusíte ji při zakoupení více LUTs této série v počítači duplikovat!

Kolekce Movie Mania obsahuje 3+1 LUTs ve dvou formátech - CUBE a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme kompletního průvodce postprodukcí s LUTs, který je k dispozici v elektronické PDF verzi ihned ke stažení zde: https://www.csfotoobchod.cz/cs-fotografie/356-3d-lut-pruvodce.html  a kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.  • Stručný PDF návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.