Pouze online
3D LUT Průvodce

3D LUT Průvodce

Kód skladu 3DLpru

Kompletní elektronický průvodce postprodukcí pomocí profesionálních 3D LUTs je souborem článků z ČS Fotografie od č.45 do č.62. Všechny informace pohromadě, návody, postupy a triky pro profesionální vizualizaci fotografií.

90,00 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

NOVINKA na přání čtenářů ČS Fotografie! Kompletní elektronický magazín speciál (průvodce) postprodukcí pomocí profesionálních 3D LUTs je souborem článků z ČS Fotografie od č.45 do č.62. Všechny informace pohromadě, návody, postupy a triky pro profesionální vizualizaci fotografií. V tomto speciálu najdete postupy pro fotoeditory Affinity Photo, Zoner Photo Studio, Photoshop, Luminar, Ligtroom a obecně postupy i pro ostatní editory, videoeditory a RAW konvertory. Speciál v PDF formátu obsahuje 14 článků na celkem 120 stranách! Elektronický Speciál 3D LUTs je ke stažení automaticky ihned po proběhnutí platby stejně, jako když si kupujete LUTs z naší nabídky!

Upozornění! PDF soubor je zajištěn osobním heslem, které po stažení ZIP souboru a jeho rozbalení najdete v automatickém TXT souboru. Pečlivě si své heslo uložte!