O nás

O nás

CS Fotoobchod je součástí vydavatelství oblíbeného magazínu Československá Fotografie, který je na trhu již 22 let (původní název Photo life).

V našem obchodě, či spíše obchůdku, nabízíme v doprodeji starší vydání magazínu (vždy pouze do vyprodání výtisků z remitendy, dotisk není možný). některé další produkty, které máme rádi (na fotografování i do kuchyně). Pouze u nás také zakoupíte zcela výjimečnou kuchařku Rancher´s Cookbook, rovněž z produkce našeho vydavatelství.

Hlavním sortimentem našeho obchodu jsou Presets pro Lightroom a především skvělé LUTs, o kterých jsou velmi podrobné články o použití v magazínu Československá Fotografie č.45 a č.49. V nabídce jsou LUTs jako pro Cinematic Grading, tak pro Color Grading a nechybí uni Utility LUTs. Obrovskou výhodou LUTs je kompatibilita napříč všemi programy, které pracují se Správou barev (CMS), tedy Zoner Photo Studio, Affinity Photo, Luminar, After Effect, Capture One, Lightroom a Photoshop.

Náš obchod je především podporou vydavatelství magazínu, protože již několik let jsme na základě ankety mezi našimi čtenáři zcela zrušili vnitřní reklamní strany v magazínu, které jsou u ostatních časopisů zásadním zdrojem příjmů. Nabízíme tedy magazín, kde je 96 stran bez reklam, což je opravdu unikát, proto máme také vyšší prodejní cenu, která se vám ale vrátí v množství informací, článků, rad a tipů, aniž bychom museli zohledňovat zájmy inzerentů. To nám dává svobodu a nezávislost, proto také u nás vlaje vlajka Konfederace jako symbol boje o nezávislost.

Děkujeme vám za vaši podporu a zájem a přejeme všem jen to dobré.