Pouze online
Crying World LUT

Crying World LUT

Kód skladu 3DLBG

Výrobce

Trocha nostalgie, trocha slz, trocha smutku... I takový je někdy život...

57,02 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Trocha nostalgie, trocha slz, trocha smutku... I takový je někdy život, a někdy jej takový chcete také zobrazit na svých fotografiích. Emotivní LUTs Crying World vám pomohou s postprodukcí takových snímků a díky silnému sjednocujícímu efektu tak můžete vytvořit i rozsáhlejší série, u kterých díky těmto LUTs nebude "každý pes jiná ves..."

Crying World obsahuje 5 LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme kompletního průvodce postprodukcí s LUTs, který je k dispozici v elektronické PDF verzi ihned ke stažení zde: https://www.csfotoobchod.cz/cs-fotografie/356-3d-lut-pruvodce.html  a kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.  • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.