Pouze online Nové
Baguetterie LUT

Baguetterie LUT

Kód skladu 3DLBG

Výrobce

Hřejivý Color Grading s vůní francouzkých venkovských Baguetterií.

23,97 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Hřejivý Color Grading s vůní francouzkých venkovských Baguetterií, malých pekáren s prodejem typických baget. Přidejte svým fotografiím příjemnou a optimistickou vizualizaci, která je zvláště vhodné pro rodinnou a svatební fotografii, ale také pro fotografie portrétní v klasickém stylu.

Baguetterie obsahuje 3 LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme kompletního průvodce postprodukcí s LUTs, který je k dispozici v elektronické PDF verzi ihned ke stažení zde: https://www.csfotoobchod.cz/cs-fotografie/356-3d-lut-pruvodce.html  a kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.  • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.