Go To Hell LUT

Kód skladu 3DLGTH

Výrobce

Fascinující a velmi emotivní kolekce LUTs s extrémním Color Gradingem najde uplatnění v širokém spektru kreativní fotografie s pekelnou atmosférou!

139,67 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Fascinující a velmi emotivní kolekce LUTs s extrémním Color Gradingem najde uplatnění v širokém spektru kreativní fotografie! Kolekce je vhodná pro scénickou, portrétní a glamour fotografii, pro krajinu, architekturu i Street fotografii.

Atraktivní Color Grading kolekce Go To Hell osloví diváky svou neobvyklou tonalitou i barevností od duotone po tritone. Go To Hell je tajemná, trochu brutální, žhavá a temná kolekce a má velmi výrazný sjednocující efekt a to i mezi jednotlivými LUTs při jejich kombinaci u fotografických cyklů nebo sérií. V kolekci jsou jak LUTs s korekcemi plného spektra, tak LUTs s částečně nebo plně zachovanými pleťovými odstíny.

Vzhledem k velmi extrémnímu gradingu mohou v určitých kombinacích barev v neostrých oblastech fotografií vytvářet ostřeji ohraničené plošky, ty po aplikaci LUT upravte mírným rozostřením (nelze před aplikací LUTs!).

Go To Hell obsahuje 12 profesionálních 3D LUTs ve dvou formátech - CUBE a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

UPOZORNĚNÍ! Vzhledem k velkému objemu dat této kolekce neobsahuje stažený soubor LUTs ve zřídka používaném formátu 3DL. Pokud jej potřebujete pro některý z programů, který neumí formát CUBE, na vyžádání vám LUTs ve formátu 3DL zašleme, stačí napsat číslo vaší objednávky. Pro čtenáře ČS Fotografie č.66 je exkluzivně k dispozici bonusová třináctá LUT této kolekce zdarma.

Pro práci s LUTs doporučujeme elektronického Průvodce 3D LUTs, kde nejdete vše, co pro práci s LUTs potřebujete vědět a to pro všechny běžné programy, jako je Zoner, Affinity, Phoroshop, Luminar, Lightroom, Capture One... Průvodce 3D LUTs si můžete objednat zde: https://www.csfotoobchod.cz/cs-fotografie/356-3d-lut-pruvodce.html • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.