Pouze online
Warner Bros BE LUT

Warner Bros BE LUT

Kód skladu 3DWBBE

Výrobce

Bokeh Edition! Když se v 90.letech přecházelo na digitální postprodukci, studio Warner Bros zadalo Technicoloru nelehký úkol. Vytvořit tonálně-barevné schéma jako univerzální náhradu čistě filmové postprodukce.

32,23 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Bokeh Edition! Když se v 90.letech přecházelo na digitální postprodukci, studio Warner Bros zadalo Technicoloru nelehký úkol. Vytvořit tonálně-barevné schéma jako univerzální náhradu čistě filmové postprodukce. Úkol zněl - specifikovat to nejlepší z hlediska tonality a barev, co divákům přináší při vnímání obrazu film, a tyto specifikované charakteristiky zesílit. "Ať to vypadá jako film, ale je to mnohem silnější!"

Klasický Cinematic Grading známých filmů je založen na velmi emotivní tonální křivce s prohloubením stínů, s mírnou degradací barevné škály a s tlumenějšími chladnými a zvýrazněnými teplými odstíny. Pleťové odstíny jsou částečně sjednoceny, je ale zachována jejich původní rozdílná charakteristika.

Warner Bros Bokeh Edition je modifikovaná LUT Warner Bros Movie (zde: https://www.csfotoobchod.cz/3d-luts/204-warner-bros-lut.html ). Liší se upravenou redistribucí žlutozelených odstínů, kdy ve verzi Movie v případě neostrých oblastí dochází ke vzniku rušivých artefaktů vlivem ostrého dělení na zelené a oranžové odstíny, což je pro tuto LUT charakteristické a vytváří se jedinečná atmosféra obrazu. Bokeh Edition tento efekt nevytváří a je určena pro fotografie nebo videa s neostrým pozadím, kdy je redistribuce žlutozelených odstínů méně agresívní. Veškeré ostatní odstíny jsou s verzí Movie zcela shodné, včetně unikátního podání pleťových odstínů. Díky LUT Warner Bros Bokeh Edition tak můžete vytvářet série fotografií obsahující jak snímky zcela proostřené (celky), kde použijete verzi Movie, tak detaily s neostrým pozadím s LUT Bokeh Edition, aniž by byla narušena kontinuita série.

Warner Bros je LUT určená pro scénickou, módní a filmovou fotografii, portréty a akty, rodinnou fotografii i barevnou krajinářskou fotografii. Aplikace na videoklipy bude fascinujícím zážitkem pro vás i pro diváky, které tímto typickým filmovým barevným schématem opravdu překvapíte, protože je vtáhnete na filmové plátno, které tak důvěrně znají z těch nejlepších filmových hitů!

Unikátní Warner Bros LUT je velmi snadno modifikovatelná bez ztráty celkového působení a proto ji můžete využít jako základ pro vytvoření vlastního fotografického stylu.

Warner Bros LUT je ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.