Pouze online
Warner Bros LUT

Warner Bros LUT

Kód skladu 3DWBM

Výrobce

Když se v 90.letech přecházelo na digitální postprodukci, studio Warner Bros zadalo Technicoloru nelehký úkol. Vytvořit tonálně-barevné schéma jako univerzální náhradu čistě filmové postprodukce.

32,23 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Když se v 90.letech přecházelo na digitální postprodukci, studio Warner Bros zadalo Technicoloru nelehký úkol. Vytvořit tonálně-barevné schéma jako univerzální náhradu čistě filmové postprodukce. Úkol zněl - specifikovat to nejlepší z hlediska tonality a barev, co divákům přináší při vnímání obrazu film, a tyto specifikované charakteristiky zesílit. "Ať to vypadá jako film, ale je to mnohem silnější!"

Klasický Cinematic Grading známých filmů je založen na velmi emotivní tonální křivce s prohloubením stínů, s mírnou degradací barevné škály a s tlumenějšími chladnými a zvýrazněnými teplými odstíny. Pleťové odstíny jsou částečně sjednoceny, je ale zachována jejich původní rozdílná charakteristika.

Warner Bros je LUT určená pro scénickou, módní a filmovou fotografii, portréty a akty, rodinnou fotografii i barevnou krajinářskou fotografii. Aplikace na videoklipy bude fascinujícím zážitkem pro vás i pro diváky, které tímto typickým filmovým barevným schématem opravdu překvapíte, protože je vtáhnete na filmové plátno, které tak důvěrně znají z těch nejlepších filmových hitů!

K dispozici je také verze Warner Bros Bokeh Edition (zde: https://www.csfotoobchod.cz/3d-luts/278-warner-bros-lut.html ) pro záběry s malou hloubkou ostrosti, kde Movie verze může v oblasto žlutozelených odstínů vytvářet rušivé artefakty.

Unikátní Warner Bros LUT je velmi snadno modifikovatelná bez ztráty celkového působení a proto ji můžete využít jako základ pro vytvoření vlastního fotografického stylu.

Warner Bros LUT je ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.