Rancher´s Cookbook

Kód skladu Rcook1

Typ: Nový produkt

Výrobce

Osvědčené a tradiční recepty amerických a českých rančů, a to nejlepší z francouzského a italského venkova a dalších oblastí. Žádné diety, ale poctivá vyvážená strava, úžasné chutě, domácí výroba pečiva a mléčných výrobků, pořádné "dlabance" pro chlapy i dobroty pro děti.

Vychází pouze v českém jazyce!

263,64 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Co Ranchers´s Cookbook přináší a co jinde nenajdeš? Osvědčené a tradiční recepty amerických a českých rančů, i to nejlepší z francouzského a italského venkova a dalších oblastí. Žádné lifestylové diety, ale poctivá vyvážená strava, úžasné chutě, domácí výroba pečiva a mléčných výrobků, pořádné "dlabance" pro chlapy i dobroty pro děti, ze kterých získáš energii a zdraví, ale neztlouštneš. A když nemyslíš na sebe, mysli na své blízké - Rancher´s Cookbook je také hodnotným dárkem a to nejen na Vánoce!

Rancher´s Cookbook je na straně Konfederace a tak ti kromě hlavních jídel také pomůže získat větší nezávislost na šizených produktech ze supermarketů, naučíš se dělat spoustu domácích věcí, za které jinak zbytečně vyhazuješ peníze a ještě jsou to jen náhražky a týká se to jak mléčných produktů, tak dobrot jako jsou piškoty a sušenky, nebudeš muset každý den kupovat pečivo, protože včerejší se nedá jíst, naučíš se kromě skvělých obědů, večeří a snídaní dělat jedinečnou domácí šunku a dokonce i slaninu, špek a jiné dobroty.

Mnoho receptů vychází z historických pramenů a originálních receptů, podle kterých se vařilo a peklo pro skotskou královnu Marii Stuartovnu nebo pro císaře Františka Josefa. Skutečné linecké těsto totiž není z Lince, ale z Vídně (z Lince pocházel jen cukrář, který to cukroví pekl pro Františka Josefa) a jeho složení i příprava se od toho současného ošizeného hodně liší, však i ta současná linecká marmeláda je ta, se kterou slepovali cukroví jen v podzámčí, zatímco tu, kterou mlsal František Josef, najdeš v našich receptech a rybízová to rozhodně není.

Kromě receptů najdeš v Rancher´s Cookbook také informace o volbě ingrediencí, které mají na hodnotu jídla zásadní vliv, vyvrátíme mnoho omylů i záměrných fabulací magazínů o zdravém životním stylu, vrátíme na výsluní vejce, slaninu i sádlo a dozvíš se také, jak je to doopravdy s bílým pečivem a že i knedlíky z pšeničné mouky mohou být zdravé. Tak málo přitom stačí změnit... Z tolik zavrhovaného solení uděláme solení zdravé a pouhým návratem k tradiční venkovské stravě ti výrazně snížíme riziko civilizačních chorob. Civilizační se jim říká proto, že přišly v masovém měřítku až před pár desítkami let. Spolu s modernizací stravování a ústupu od tradic a staletími prověřených mouder našich předků (především co se týká mouky a margarínů jako Omega, Flora, Hera a další, které tě pomalu a nenápadně zabíjejí).

Tato kuchařka ti změní život. Změní ti život k lepšímu, protože přestaneš jíst podřadné věci, nebudeš péct z krmné pšenice pro dobytek, které se teď hrdě říká "potravinářská" a která je příčinou obezity i obyčejnosti chuti jídel z mouky. Pečení z mouky z odrůd pšenice šlechtěných pro lidi je radost a zjistíš, že i obyčejné rohlíky či knedlíky chutnají mnohem lépe. Naše jídla ti budou moc chutnat. Víme to, protože jsme si vše na našich přátelích mnohokrát ověřili, vyzkoušeli. A rádi se k nám vrací. Ne, žádné diety u nás nenajdeš. Budeme jíst maso, husté polévky, lahodné vývary, sladké dobroty, houskové knedlíky a bílé pečivo a přesto si během krátké doby srovnáš zažívání, získáš vitalitu i dlouhodobé zdraví. Budeme jíst tak, jako naše babičky a babičky americký, italských a francouzských rančerů a farmářů. Poctivě, bez nesmyslných omezení lifestylových magazínů, které ti jen ničí zdraví, jež pak doháníš krmnými doplňky od výrobců, kteří tyto magazíny financují.

Co je důležité - nejedná se o recepty typu "jednou a dost", nebo dokonce ani jednou, protože na ně neseženeš suroviny. Jedná se o kuchařku založenou na receptech osvědčených, často opakovaných a i ty se k nim budeš s radostí vracet. A řekneme ti, kde co koupit, vše co v receptech najdeš máš buď doma, nebo je běžně dostupné. Rančerská strava musí být vydatná a přitom lehce stravitelná, musí chutnat nejen pořádným chlapům, kovbojům a cowgirls, ale i dívkám, ženám a dětem. A naučíš se dělat si domácí konzervované jídlo do zásoby, protože každý máme den, kdy není čas vařit, ale hlad je ukrutný.

Ano, a tykáme si. To je u rančerů normální, vykání necháváme politikům a byznysmenům, na kudrlinky není při životě na venkově čas. Ale brzy zjistíš, že číst si při vaření naše recepty je podobné, jako kdyby ti radila tvá maminka. Budeme součástí tvé rodiny, tvé kuchyně a tvého domova a to je dost osobní! A bude to i naopak, protože budeš virtuálně s námi na našem ranči, protože to samé my každý den jíme!

Plnobarevný tisk na luxusním matném 150g křídovém papíře, bohatě ilustrováno názornými profesionálními fotografiemi, 144 stran, pevné desky s laminovým potahem, a nechybí ani textilní záložka, která v dnešní povrchní době je již u knih vzácností.

Novinky a aktuality kolem naší kuchařky můžeš sledovat na naší FB stránce https://www.facebook.com/ranchcookbook/ kde koncem roku budou i krátká instruktážní videa.