The Magazine LUT

Kód skladu 3DLTM

Výrobce

Jedna z nejúžasnějších kolekcí LUTs z kategorie "Must have!" jak již název napovídá, je selekcí profesionálních vizualizací světových módních a lifestylových magazínů.

123,14 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Jedna z nejúžasnějších kolekcí LUTs z kategorie "Must have!" jak již název napovídá, je selekcí profesionálních vizualizací světových módních a lifestylových magazínů. V této kolekci najdete vše pro své vize v módní, portrétní, rodinné, svatební, scénické, reportážní, sportovní či street fotografii, kterou stylem postprodukce posunute do fascinujících fotografií, ze kterých budou diváci nadšeni.

The Magazine obsahuje 12 LUTs ve dvou až třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49, 52, 54 a 58, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.