Pouze online
Hot Evening LUT

Hot Evening LUT

Kód skladu 3DLHOE

Výrobce

Horké letní večery ve Středomoří nebo v Texasu přenesete do svých fotografií kolekcí Hot Evening s nádhernými teplými odstíny...

40,50 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Horké letní večery ve Středomoří nebo v Texasu přenesete do svých fotografií kolekcí Hot Evening s nádhernými teplými odstíny... Ať se jedná o portrét, krajinu, architekturu, módní, svatební či rodinnou fotografii, tyto kolekce čtyř LUTs rozzáří a prohřeje vše, co se objeví před objektivem vašeho fotoaparátu. Příjemný sjednocující efekt vám umožní vytvářet atraktivní a divácky vděčné soubory a cykly.

Hot Evening obsahuje 4 LUTs - Classic, Strang, Blue Fade a Fire ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49, 52, 54 a 58 (speciál pro Zoner), kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.