Blackïenna LUT

Kód skladu 3DLBLC

Výrobce

Úchvatná kolekce profesionálních 3D LUTs pro milovníky barevné střídmosti založerná na dominanci odstínů černé ve všech jejích intenzitách...

181,82 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Úchvatná kolekce profesionálních 3D LUTs pro milovníky barevné střídmosti založerná na dominanci odstínů černé ve všech jejích intenzitách... Černá se nikdy neokouká, svou neutralitou doplní jakékoli jiné odstíny. Tato kolekce Blackïenna - Magic Blackbox představí proměny černé v mnoha jejích podobách a je doplněna pleťovými a červenými odstíny, u některých variant jemně prosvítají i původní barvy. LUTs Blackïenna - Magic Blackbox mejí extrémní sjednocující efekt a jsou vhodné i pro velmi rozsáhlé série a cykly fotografií, kde je zvýrazněna obsahová stránka obrazu bez rušivé pestrosti barev. Blackïenna - Magic Blackbox, to je magie, tajemství, ponurost i svěžest, elegance, vznešenost a to vše při poutavé divácké atraktivnosti. LUTs Blackïenna - Magic Blackbox jsou vhodné pro všechny náměty fotografií, ať s lidmi, nebo bez lidí.

Blackïenna - Magic Blackbox obsahuje 14 LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49, 52, 54 a 58, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.