Pouze online Nové
Groenterra LUT

Moody Day LUT

Kód skladu 3DLMDD

Výrobce

Zádumčivá jemná LUT pro náměty, u kterých jsou na prvním místě emoce.

32,23 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Zádumčivá jemná LUT pro náměty, u kterých jsou na prvním místě emoce. Trochu smutná, ale ne beznadějná, s oteplujícími detaily a bohatými polotóny se skvěle uplatní také u snímky exponovaných v příliš kontrastním světle. Tři denní doby v barevné charakteristice s výrazným sjednocujícím prvkem umožní skládat úchvatné fotopříběhy při použití ve scénické fotografii.

Moody Day obsahuje 3 LUTs - Classic, Morning & Evening ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49, 52 a 54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.