Pouze online
Green Blend Pro LUT

Green Blend Pro LUT

Kód skladu 3DLGBP

Výrobce

LUTs v kolekci Photo Pro-Grading jsou určeny především pro profesionální portréty, glamour, fashion, sportovní, svatební a rodinnou fotografii i scénickou fotografii.

32,23 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

LUTs v kolekci Photo Pro-Grading jsou určeny především pro profesionální portréty, glamour, fashion, sportovní, svatební a rodinnou fotografii i scénickou fotografii. Tyto LUTs jsou založeny na tonální charakteristice moderních profesionálních fotografií světových módních časopisů. Kolekce Photo Pro-Grading využívá plný rozsah 3D barevného prostoru a lze tak v širokém rozsahu měnit jas i kontrast fotografií, aniž by se takové změny výrazněji projevily na změně barevného podání. Jemnou změnou White Balance je možné upravit barevné podání a tím získat vlastní autorský vzhled fotografií. LUTs v kolekci Photo Pro-Grading mají výraznější sjednocující efekt a tak jsou skvělou volbou také pro vizualizaci rozsáhlejších fotografických projektů a cyklů.

Green Blend Pro obsahuje 3 LUTs - Classic, Smooth a Cinema ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49, 52 a 54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.