Pouze online
Alaska LUT

Alaska LUT

Kód skladu 3DLAL

Výrobce

Chladné a svěží, divoké a svobodné - takové je barevné schéma Alaska...

40,50 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Chladné a svěží, divoké a svobodné - takové je barevné schéma Alaska... Ať fotografujete přírodu, scénickou fotografii, portréty nebo architekturu, Alasky vás vždy příjemně překvapí.

LUTs Alaska jsou koncepčně řešeny tak, abyste získali barevně i tonálně ucelené kolekce zohledňující podmínky snímání jednotlivých snímků, kdy vhodným výběrem konkrétní LUT umocníte atmosféru scény.

TIP: Po aplikaci LUTs Alaska zkuste přidat v další vrstvě LUT Warner Bros Movie s krytím 30 %. Získáte další nádherný Cinematic efekt!

Alaska obsahuje 4 LUTs - Classic. Morning, Noon a Spring ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49, 52 a 54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.