Pouze online
Predator LUT

Predator LUT

Kód skladu 3DLPRE

Výrobce

Oblíbili jste si filmové vizualizace? Tak buďte ve střehu, je zde Predátor!

23,97 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Oblíbili jste si filmové vizualizace? Tak buďte ve střehu, je zde Predátor! Kolekce tří základních LUTs, na kterých Technicol postavil vizualizaci kultovního filmu, ze kterého jistě mnohým ještě teď běhá mráz po zádech. K dispozici je verze Classic, typický pro pralesní scény, dále verze Classic Skin Lock s částečným zachováním přirozenějších pleťových odstínů, které působí méně dramaticky a verze Night z vizualizace nočních scén.

LUTs Predator využijete především ve scénické emotivní fotografii, tématických snímků s vojenskou, bojovou nebo sci-fi charakteristikou, nebojte se ale použít tyto LUTs také u Street fotografií a industriální scénické nebo figurálně-módní fotografie.

Predator obsahuje 3 LUTs - Classic, Classic Skin Lock & Night ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Chcete mít přehled o novinkách a být mezi prvními, kdo nové profesionální 3D LUTs začne používat? Staňte se fanouškem naší FB stránky: https://www.facebook.com/YourPhotoEmotion/

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49 a 52-54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.