Pouze online
Violet Lovers LUT

Violet Lovers LUT

Kód skladu 3DLVL

Výrobce

Tajemná, temná, emotivní, zlověstná, ale krásná, taková je fialová barva, které je kolem nás tak málo. Změňte to a buďte také Violet Lovers...

32,23 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Tajemná, temná, emotivní, zlověstná, ale krásná, taková je fialová barva, které je kolem nás tak málo. Změňte to a buďte také Violet Lovers... Nádherný Color Grading pro autory, kteří našli odvahu opustit zažitý svět reality a barvy využívají k vizualizaci svých představ na základě svobodné a nespoutané fantazie. LUTs Violet Lovers s vnitřní 80% Skin Lock funkcí minimálně ovlivňují pleťové odstíny a jsou proto vhodné jak pro krajinu, tak pro exteriérové portréty s bhatými odstíny zelené. Právě zelené odstíny jsou zdrojem pro škálu růžových, fialových a nachodvých odstínů. LUTs kolekce Violet Lovers se vzájemně doplňují a vhodnou volbou kombinace různých fotografií a LUTs kolekce u většího cyklu lze získat velmi atraktivní soubor s výrazným sjednocujícím efektem.

Sada Violet Lovers obsahuje 4 LUTs - Classic, Crisp, Cold & Fade ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Chcete mít přehled o novinkách a být mezi prvními, kdo nové profesionální 3D LUTs začne používat? Staňte se fanouškem naší FB stránky: https://www.facebook.com/YourPhotoEmotion/

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49 a 52-54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.