Pouze online
Chicago City LUT

Chicago City LUT

Kód skladu 3DLCHI

Výrobce

Snad každé velké město má svou barevnou charakteristiku, které se objevuje jak ve filmech, tak u módních fotografií v magazínech. Nejinak je tomu u průmyslové metropole Chicago...

32,23 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Snad každé velké město má svou barevnou charakteristiku, které se objevuje jak ve filmech, tak u módních fotografií v magazínech. Nejinak je tomu u průmyslové metropole Chicago. A k tomu ty pouliční gangy...

Upozornění: Další dvě varianty - Chicago Cinema a Cinema Smooth najdete zdarma jako dárek v magazínu ČS Fotografie č.55.

LUTs Chicago City zaujmou kovovým chladem i neutrálními odstíny, s jemným oteplením v oblasti pleťových odstínů, však také tato vizualizace vychází z kultovního schématu Teal & Orange. Chicago City jsou LUTs určené především pro scénickou fotografii, exteriérový dramatický portrét a jsou skvělou volbou také pro Street fotografie, industrial, ať již jednotlivě, tak pro cykly. Emotivní působení využijete také v módní a rodinné kreativní fotografii.

Soubor Chicago City obsahuje 3 plnohodnotné LUTs - Classic, Street & Teal ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49 a 52-54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.