Pouze online
Blue Harmony LUT

Blue Harmony LUT

Kód skladu 3DLBH

Výrobce

Atraktivní kolekce s bi-color efektem harmonických barev modré a oranžové se silným sjednocujícím efektem a Cinematic tonální křivkou.

23,97 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Atraktivní kolekce s bi-color efektem harmonických barev modré a oranžové se silným sjednocujícím efektem a Cinematic tonální křivkou.

LUTs Blue Harmony jsou vhodné pro exterérové, svatební, scénickou, módní a také street fotografii. Jedinečná charakteristická tonální křivka spolu se selekcí dvou spektrálních oblastí a potlačením ostatních odstínů nechá vyniknout obsahu fotografie.

Kolekce Blue Harmony obsahuje 3 plnohodnotné LUTs - Classic, Dark Skin a Silky ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49 a 52-54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.