Pouze online
California LUT

California LUT

Kód skladu 3DLCA

Výrobce

Jedna z nejkrásnějších kolekcí LUTs pro kreativní Cinematic Grading a dost možná si toto tonálně-barevné podání vybavíte z některého z hollywoodských trháků filmového plátna... California...

32,23 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Jedna z nejkrásnějších kolekcí LUTs pro kreativní Cinematic Grading a dost možná si toto tonálně-barevné podání vybavíte z některého z hollywoodských trháků filmového plátna... California... Nádherná země...

LUTs California jsou vhodné prakticky pro všechny náměty fotografie, zvláště pak pro portréty, svatební, scénickou, módní a street fotografii. Jedinečná charakteristická tonální křivka spolu se střídmým, barevně teplým podáním a akcentací světel okouzlí každého diváka.

Kolekce California obsahuje 3 plnohodnotné LUTs - Classic, Cinema a Faded ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49 a 52-54, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.