Pouze online
Marïkka LUT

Marïkka LUT

Kód skladu 3DLMR

Výrobce

Marïkka. Na výrazné barvy si nepotrpí, zato rty jí zahoří vášnivou barvou třešní. Něžná, tajemná, skoro až plachá, taková je Marïkka a takové budou i dívky na vašich fotografiích, když opustíte zažité standardy a barevná klišé...

23,97 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Marïkka. Na výrazné barvy si nepotrpí, zato rty jí zahoří vášnivou barvou třešní. Něžná, tajemná, skoro až plachá, taková je Marïkka a takové budou i dívky na vašich fotografiích, když opustíte zažité standardy a barevná klišé.

LUTs Marïkka jsou vhodné pro portrétní, módní, svatební i scénickou fotografii, která má působit jemnějším, až decentním dojmem bez řvavých barev. Chlad barevného podání jako celku je doplněn příjemnými odstíny pleti a výraznou barvou rtů. Působivé jsou také glamour, fashion a scénické fotografie v exteriéru.

Marïkka obsahuje 2 LUTs - Classic a Silky ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49 a 52, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.