Pouze online
Dutch Masters 2 LUT

Dutch Masters 2 LUT

Kód skladu 3DLDM2

Výrobce

Dutch Masters je třídílná kolekce celkem šesti luxusních portrétních LUTs ve stylu pláten holandských Mistrů. Dutch Masters LUTs jsou určeny především pro detailní portrétní fotografie, scénické fotografie, glamour a akty...

32,23 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Dutch Masters je třídílná kolekce celkem šesti luxusních portrétních LUTs ve stylu pláten holandských Mistrů. Dutch Masters LUTs jsou určeny především pro detailní portrétní fotografie, scénické fotografie, glamour a akty, jedinečnost těchto LUTs s Cinematic Gradingem nejvíce vynikne u stylových, kresebně bohatých scén. Dutch Masters jsou optimalizovány také pro fotografie s měkkým rozostřením pozadí, takže minimalizují nutnost následného lokálního rozostřování přechodů.

Dutch Masters přes těžší tonalitu umožňují vynikající postprodukční úpravy jasu a kontrastu, protože jsou založeny na plném využití výhod 3D barevného modelu a proto i v nejhlubších stínech zachovávají vysokou sytost barev.

Dutch Masters obsahují vždy 2 plnohodnotné LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45, 49 a 52, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.