Pouze online
Vanilla Movie LUT

Vanilla Movie LUT

Kód skladu 3DLVM

Výrobce

LUT Vanilla Movie patří právem do zlatého fondu filmových vizualizací a je další perlou z produkce společnosti Technicolor. Vanilla Movie je ukázkovým příkladem nádherného Color Gradingu tonální charakteristiky snoubené s divácky atraktivním barevným podáním.

32,23 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

LUT Vanilla Movie patří právem do zlatého fondu filmových vizualizací a je další perlou z produkce společnosti Technicolor. Vanilla Movie je ukázkovým příkladem nádherného Color Gradingu tonální charakteristiky snoubené s divácky atraktivním a emotivním barevným podáním.

Vizualizaci Vanilla Movie znáte z mnoha filmů v produkci Warner Bros, Universal Studios či Miramax, je s drobnými modifikacemi použita u takových filmů, jako je Pán prstenů, Harry Potter, ale i Pravidla moštárny a další. LUT Vanilla Movie v plné míře využívá 3D barevného modelu, což platí i pro verzi Evening, která skvěle oživí větší fotografické cykly nebo delší filmová videa.

Vanilla Movie je LUT určená pro scénickou, módní, svatební a filmovou fotografii, portréty a akty, rodinnou fotografii i barevnou krajinářskou fotografii. LUTs Vanilla Movie mají velmi silnou funkci sjednocení odstínů pleti (Optimal Skin). Aplikace na videoklipy bude fascinujícím zážitkem pro vás i pro diváky, které tímto typickým filmovým barevným schématem opravdu překvapíte, protože je vtáhnete na filmové plátno, které tak důvěrně znají z těch nejlepších filmových hitů!

Upozornění! Tyto LUTs jsou vzhledem k vysokému barevnému nasycení tmavých oblastí definovány v rámci celého 3D barevného modelu a proto jsou soubory *.3dl a *.cube datově objemnější (každá cca 13 MB). LUTs ve formátu *.icc nemohou celý 3D model definovat, proto jsou menší a doporučujeme je použít pouze pro základní náhledy a konečnou aplikaci u nejnáročnějších výstupů provést formou LUT vrstvy v programu Affinity Photo, Luminar nebo Photoshop CC, kdy využijete fascinující úpravu Vanilla beze zbytku.

Vanilla Movie LUT je v balíčku ve verzi Movie a Evening ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.