Pouze online
Petrïlla LUT

Petrïlla LUT

Kód skladu 3DLPLL

Výrobce

Velmi atraktivní kolekce čtyř plnohodnotných LUTs Petrïlla nadchne příznivce chladných barev v harmonii s teplými pleťovými odstíny. Petrïlla je plná emocí a barevné atmosféry...

40,50 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Velmi atraktivní kolekce čtyř plnohodnotných LUTs Petrïlla nadchne příznivce chladných barev v harmonii s teplými pleťovými odstíny. Petrïlla je plná emocí a barevné atmosféry s optimalizovanou charakteristickou křivkou Luminance tak, aby bylo možné její použití prakticky za všech světelných podmínek snímání. Petrïlla patří k nejkrásnějším LUTs, které byly kdy pro Color Grading vytvořeny.

Efektní a divácky vděčný Color Grading LUTs Petrïlla Cyan, Blue a Teal je doplněn zklidňující LUT Dark, kterou je možné kombinovat s fotografiemi upravenými ostatnímu LUTs této kolekce.

LUTs Petrïlla mají funkci Skin Lock a Skin Optimalizer, mají také integrováno mírné potlačení barevných posunů v nejvyšších jasech, které jsou tak zobrazeny neutrálně a napomáhají žádoucímu sjednocujícímu efektu výrazného Color Gradingu. Kolekce Petrïlla je vhodné nejen pro snímky s lidmi, ale uchvátí i při použití u krajiny nebo architektury zasazené do zeleně, nádherné jsou také makrofotografie květin.

Petrïlla obsahuje 4 plnohodnotné LUTs - Blue, Cyan, Teal a Dark ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45 a 49, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz. Pokud vám tato vydání chybí, dokoupit si je můžete zde: http://www.csfotoobchod.cz/cs/12-cs-fotografie • Stručný návod najdete také v tomto staženém balíčku s LUTs. 

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.