Pouze online
20th Dreamland LUT

20th Dreamland LUT

Kód skladu 3DL20DL

Výrobce

Unikátní kolekce LUTs pro Cinematic Grading je určena pro krajinářskou a scénickou fotografii s barevně silným emotivním podtextem třech fází dne...

32,23 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Unikátní kolekce LUTs pro Cinematic Grading je určena pro krajinářskou a scénickou fotografii s barevně silným emotivním podtextem třech fází dne. Určitě znáte vizualizace nádherné krajinné scenérie z filmového plátna, které mají zvláštní tonálně-barevnou atmosféru díky pečlivě připravené vizualizaci. Přestaňte se trápit s vizualizací emotivní krajiny a dopřejte si onu ůžasnou atmosféru Dramlands a je přitom jedno, zda pracujete se Zonerem, Affinity, Lightroomem nebo Photoshopem. LUTs jsou řešením pro všechny fotografy!

Hlavním smyslem těchto tří LUTs na míru šitých studiu 20th Century Fox je sjednocení tonální charakteristiky u tří barevně odlišných vizualizací pro filmové scény v jednom filmu, ale v různé časové období dne. Tři fáze, tři různé emoce, to jsou 20th Century Fox Dreamland, které svou tonálně-barevnou charakteristikou rozhodně patří do zlaté šperkovnice společnosti Technicolor. LUTs Dreamland jsou také skvělým rozšířením postprodukce s LUTs Movie Landscape!

Kolekce Dreamland obsahuje tři plnohodnotné LUTs - verzi Morning, Noon a Evening ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45 a 49, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.