Pouze online
Movie Landscape LUT

Movie Landscape LUT

Kód skladu 3DLMLA

Výrobce

Klasický Cinematic Grading určený především pro krajinné scenérie, do kterých vnáší tonáně-barevnou atmosféru filmového plátna...

32,23 Kč

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Klasický Cinematic Grading určený především pro krajinné scenérie, do kterých vnáší tonáně-barevnou atmosféru filmového plátna u scén, které jsou zasazeny do určité části dne...

Barevné a tonální podání krajiny určitě znáte z mnoha filmů (např. krajina ve filmu Pán prstenů), u kterých se na tvobě vizuální podoby podílel Technicolor. Tyto LUTs se liší od scénických vizualizací typu Thriller svou optimistickou, milou atmosférou, kdy ani rána nejsou tak chladná.

Movie Landscape obsahuje 3 LUTs pro - Classic, Morning (Ráno) a Evening (večer) ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.