Pouze online
Marionette 2 LUT

Marionette 2 LUT

Kód skladu 3DLMA2

Výrobce

Kolekce jemných LUTs s kultivovanou barevnou škálou a optimálním kontrastem pro všechny typy portrétů, svatební a módní fotografie...

48,76 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Kolekce jemných LUTs s kultivovanou barevnou škálou a optimálním kontrastem určená především pro všechny typy portrétů, svatební a módní fotografie, působivé je ale použití také při Street fotografii a stylových zátiších...

Kolekce Marionette je LUT ekvivalentem jedněch z nejoblíbenějších stejnojmenných Presets pro Lightroom, které dosud byly nedostupné pro uživatele jiných programů. Kolekce jako komplet řeší postprodukci fotografií v mnoha světelných podmínkách, má výrazný sjednocující efekt a pokud se některý soubor barevně a tonalitou výrazně liší, lze jej upravit jinou LUT z této kolekce Marionette tak, aby finální úpravou nevybočoval z ucelenosti série.

Marionette LUTs jsou skvělé také pro tvorbu videoklipů ve snovém a romantickém pojetí.

Kolekce Marionette 1 obsahuje 5 LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.