Pouze online
Ice Kingdom LUT

Ice Kingdom LUT

Kód skladu 3DLIKG

Výrobce

Fotografie postprodukované s LUT Ice Kingdom si zamilujete a lidé, které fotografujete také. Ledové království, to je cesta do pohádky za Sněhurkou...

40,50 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Fotografie postprodukované s LUT Ice Kingdom si zamilujete a lidé, které fotografujete také. Ledové království, to je cesta do pohádky za Sněhurkou...

Ice Kingdom, Ledové království, je vskutku luxusní záležitost pro nejnáročnější fotografy a videomakery v té nejvyšší profesionální kvalitě. Ice Kingdom využívá kaskádovou architekturou v maximání míře rozsah 3D barevného modelu HSP a nabídne nesmírně atraktivní barevně-tonální podání, prakticky nedosažitelné v klasickém 2D prostoru RAW konvertorů a fotoeditorů. Z běžné letní krajiny vytvoříte pouhou aplikací této unikátní LUT zimní pohádkovou scenérii, snovou a jemnou, s pečlivě definovanými chladnými odstíny, které psychologicky umocňují atmosféru pohádkové zimy a je jedno, jestli pracujete s Photoshopem, Zonerem či Affinity - výsledek bude vždy stejný a vždy zcela profesionální!

Ice Kingdom jsou LUTs s integrovanou funkcí Skin Lock a také jedinečnou funkcí White Lock, takže po aplikaci LUT nejsou ovlivněny ani pleťové odstíny, ani neutrální světlé odstíny, jako jsou bílé šaty nevěsty apod. Ostatní odstíny spektra jsou potlačeny, nebo přesunuty ve třetí dimenzi HSP prostoru do sféry odstínů harmonizujících s celkovým barevným podání finálních fotografií.

Ice Kingdom LUTs jsou vhodné pro celou škálu námětů, ať s lidmi (portrét, Street, svatby, módní a scénické fotografie), tak pro samotnou krajinu nebo architekturu - stačí, aby v obrazové ploša byly tyrkysové, smaragdové, zelené nebo žlutozelené odstíny a fotografie i videa se rázem přesunou do oblasti snů a pohádek a z dívek v bílých šatech budou něžné a čisté Sněhurky.

Grading Classic nabízí typickou Cinematic tonální křivku a výraznější chladné odstíny, grading Smooth má tonální křivku jemnější, chladné odstíny méně výrazné a naopak výraznější jsou odstíny pleťové. LUTs mají velmi výrazný sjednocující efekt, díky kterému je možné v sérii nebo cyklu fotografií kombinovat vstupní soubory exponované v rozličných světelných podmínkách.

Ice Kingdom obsahuje LUTs Classic a Warm ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.