Výprodej!
ČS Fotografie 26/2014

ČS Fotografie 26/2014

Kód skladu csf2614

Typ: Nový produkt

Výrobce

Zimní večery vám zkrátí filmové úpravy fotografií inspirované Hollywoodskými trháky a dozvíte se, jak lze manipulovat s vnímáním diváka. Skvělý článek o propojení fotografa a diváka prostřednictvím vizuální komunikace vás jistě nadchne...

53,64 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Zimní večery vám zkrátí filmové úpravy fotografií inspirované Hollywoodskými trháky a dozvíte se, jak lze manipulovat s vnímáním diváka. Skvělý článek o propojení fotografa a diváka prostřednictvím vizuální komunikace vás jistě nadchne...

Úvodník

Povídání a zamyšlení nad životními změnami, které čas od času potkávají každého, někoho však přeci jen častěji a bouřlivěji...

Fotoklinika

Fotoklinika, jedna z nejoblíbenějších rubrik je zde pro vás, aby léčila neduhy vašich soutěžních fotografií, aby s úsměvem a nadsázkou radila a pomáhala na cestě k lepším fotografiím. Tentokrát rozšířená dárková Vánoční dávka.

Večerní světlo

Západy Slunce fotografuje snad každý. Buďte jiní a otočte se ke Slunci zády. Budete překvapeni škálou barev, která se před vámi rozvine.

Hra s fotografií

Medailon fotografky Olgy Bleyové pro vás připravila Věra Matějů.  

Adam v ráji Evu nefotografoval

Zato František Dostál v Čechách ano. Trochu utajovaná, pro někoho trochu překvapivá oblast fotografování autora, kterého známe především jako fotografa humoru, který přináší každodenní život.

Přenesené nalezené

Po delší době se vracíme k námětu nalezeného zátiší, od kterého se ale rychle přeneseme k zátiší aranžovanému. Ovšem z nalezených předmětů a povíme si také o zachování nižšího kontrastu, abychom nepotlačili atmosféru nalezeného ale přeneseného zátiší.

Fotografie nebo obraz?

V tomto poutavém článku najdete zcela nový pohled na vizuální komunikaci. Lucie Pojkarová vás v krátkosti provede dějinami umění a poté nastíní spojitosti mezi obrazy, fotografiemi a duší jejich tvůrců. Může čas strávený tvorbou obrazu nebo fotografie ovlivnit obsah natolik, že nese v sobě otisk myšlenek autora, část jeho života a duše? Duchovní svět a svět fotografického obrazu, to je neobvyklé téma, pro které si najděte klid na čtení a mějte mysl otevřenou.

Indian Summer a WWII

Dvě výrazné postprodukční úpravy jsou základem materiálu věnovaného atmosféře a emocím, které v nás mohou stylizované fotografie vyvolávat, jsou-li správně použity. A věděli jste, proč tomu tak vlastně je?

25 let od 1989

Uteklo to jako voda. Přibývá těch, kteří zlomový rok 1989 nezažili a je dobré si jeho události připomínat alespoň fotografiemi!

Window light

Nemusíte být smutní, když nemáte ateliér vybavený zábleskovými světly. Vždyť přirozené světlo přicházející do interiéru oknem je tak krásné! Pojďme se podívat na to, jak s tímto nádherným, ale současně i složitým světlem pracovat...

Inspirace z Hollywoodu

Zatímco v článku Indian Summer se věnujeme postprodukčním úpravám a jejich filmovou atmosférou z hlediska barevného podání a tonality, v tomto článku vás Soňa Lechnerová bude inspirovat Hollywoodem z pohledu práce s modely a způsobem jejich fotografování. Partnerské fotografie jako vystřižené z filmu - kdo by si takové nepřál?

Komunikace s modelkou

Materiál určený především fotografům, kteří s fotografování modelek teprve začínají, ale i těm pokročilejším, kteří už si „o sobě myslí“... Neřešte svou image fotografa a raději komunikujte!

Černobílá brilance

Dejte svým digitálním černobílým fotografiím jak se říká „šťávu“, tedy brilanci. A věděli jste, že je možné z digitálních fotografií udělat zvětšeninu na skutečný černobílý stříbrohalogenidový fotopapír?