Výprodej!
ČS Fotografie 25/2014

ČS Fotografie 25/2014

Kód skladu csf2514

Typ: Nový produkt

Výrobce

Velmi pestré vydání s dalšími exkluzívními články.. Ten nejrozsáhlejší je věnován tématu, jež je pro fotografii zásadní - kontrolovaná práce s hloubkou ostrosti. Podíváme se také na portréty z pohledu kreativního světla a catchlight a mnohé další...

53,64 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Velmi pestré vydání s dalšími exkluzívními články.. Ten nejrozsáhlejší je věnován tématu, jež je pro fotografii zásadní - kontrolovaná práce s hloubkou ostrosti. Podíváme se také na portréty z pohledu kreativního světla a catchlight a mnohé další...

Úvodník

Rozloučení Soni Lechnerové, šéfredaktorky ČSF.

Fotoklinika

Fotoklinika, jedna z nejoblíbenějších rubrik je zpátky, aby léčila neduhy vašich soutěžních fotografií, radila a pomáhala.

Opravdu ji potřebujete?

Krátké zamyšlení nad volbou mezi černobílým a barevným provedením vašich fotografií s podstatnou otázkou položenou hned v titulku.

Přirozený akcent

Přizpůsobivost očí musíme u fotografií nahradit selektivní desaturací pro zvýraznění barevného akcentu.  

Extrémní White Balance

Přesvědčíme vás o tom, že i tak technická funkce, jakou je White Balance, může být silným kreativním nástrojem pro vaši tvorbu.

Ricoh GR

Kultovní kinofilmový fotoaparát Ricoh GR1 dostal v minulém roce svého digitálního nástupce. S odstupem času vám tento unikátní přístroj připomeneme, protože fotografie z něj rozhodně stojí za podívání.

Černá do minusu

Čím tmavší scéna, tím větší zápornou korekci je potřeba použít. Pro mnohé sice nelogické, ale důležité pravidlo.

Soumrakové světlo se záblesky

Naučte se pracovat se záblesky ve složitých podmínkách smíšeného osvětlení a soumrakového světla!

Hloubka ostrosti pod kontrolou

Nejrozsáhlejší a nejpodrobnější článek v historii magazínu ČS Fotografie je určen všem fotografům, kteří chtějí mít hloubku ostrosti pod kontrolou. Rady, tipy, postřehy z praxe, bohatá nadílka ukázek a příkladů, včetně srovnávacích snímků!

Děti a svět Tomáše Kliky

Tomáš Klika a jeho Děti ve světě...

Petr Helbich - fotograf ticha

Fotograf nemocničního ticha a nejen něj v biografii Františka Dostála.

Subjektivní realita

Vidění je složitý proces zpracování obrazu viděného očima. Jak naše vidění pracuje s realitou a jak jej můžeme vizualizovat v postprodukci? Opět je tu práce s vrstvami ve Photoshopu...

Portrétní fotografie

Další rozsáhlý a podrobný materiál se srovnávacími ukázkami je věnován portrétní fotografii, zobrazení očí a práci se světlem.

Cvak

Někdy i profesionální fotograf jen tak vezme do ruky fotoaparát a cvakne si snímek sobě pro radost...

ALR: Malujeme světlo

Pokračování série článků, které se věnují profesionálním práci s Adobe Lightroom při lokálních úpravách fotografií. Budeme malovat světlo, které lze na původních fotografiích jen tušit...

Soutěžní fotografie

Nově koncipovaná Československá Fotografie vám přináší inspiraci v podobě 150 soutěžních fotografií, které jsme pro vás vybrali z téměř 1000 snímků zaslaných do naší soutěže. Konkurence je veliká a máme opravdu z čeho vybírat, což se projevuje i na kvalitě publikovaných snímků.