Výprodej!
ČS Fotografie 22/2014

ČS Fotografie 22/2014

Kód skladu csf2214

Typ: Nový produkt

Výrobce

Magazín Československá Fotografie č. 22/2014 vyšel v nové koncepci, která vychází z přání našich čtenářů. Vrací se rubrika Fotoklinika, zvětšil se rozsah soutěžních fotografií, čeká vás více stran Fotoškoly a především vás čeká pouze zajímavé čtení a spousta rad, a to v celé vnitřní části zcela bez reklam!

44,55 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Magazín Československá Fotografie č. 22/2014 vyšel v nové koncepci, která vychází z přání našich čtenářů. Vrací se rubrika Fotoklinika, zvětšil se rozsah soutěžních fotografií, čeká vás více stran Fotoškoly a především vás čeká pouze zajímavé čtení a spousta rad, a to v celé vnitřní části zcela bez reklam!

Úvodník

Osobní názory, úvahy a příběhy šéfredaktorky ČSF.

Fotoklinika

Fotoklinika, jedna z nejoblíbenějších rubrik, je zpátky, aby léčila neduhy vašich soutěžních fotografií, radila a pomáhala.

Prostorová stavba obrazu

Prostorový dojem u fotografií je výsledkem aplikace čtyř základních zástupných vyjadřovacích prostředků.

Top foto z Azorských ostrovů

Redakční fotoexpedice na Azorských ostrovech pořídila také tři snímky zveřejněné v soutěži na Facebooku, kde je naši fanoušci měli možnost hodnotit. Jak to dopadlo? 

Adobe Lightroom Retro Presets

Máme zde další dárek pro vás, naše čtenáře - profesionální Lightroom presety, se kterými snadno dosáhnete retro efektu u každé fotografie.

Očima, ale hlavně srdcem...

Nestor fotografického humoru František Dostál dobyl Pražský Hrad a jako první „fotoamatér“ v jeho prostorách prezentuje své snímky.

Portrét ve sbírkách SČF

Portrétní fotografie na výstavách a ve sbírkách Svazu českých fotografů.

Vyfoť Toulavu i ty

Čtyři nejlepší snímky ze soutěže Vyfoť Toulavu i ty!

Kam Slunce nemůže

Osvětlování interiéru zábleskem nebo elektronickým bleskem může vypadat skvěle, i když máte k dispozici jen jeden blesk. Podívejte se na profesionální využití odraženého světla a aplikujte jej i u svých fotografií

Památky na památku

Rozsáhlý materiál pro všechny fotografy, kteří se příchodem jara vydávají na víkendové výlety za památkami. Jak zhotovit špičkové profesionální fotografie památek, rovnání sbíhání svislic, efektní noční obloha, jak se na snímku zbavit ostatních turistů, jaké je optimální světlo... Mnoho skvělých rad a tipů!

Miláčkové v objektivu

Fotografování domácích mazlíčků v exteriéru není snadné. Pejsci jsou neposední, rychlí, a ne moc vysocí? Ale nebojte se, poradíme vám, jak získat zajímavé a akční fotografie i těch nejskotačivějších hafanů...

Stylizace, aneb Fotopuberta

Možná se při pohledu do svého fotoarchivu o pár let zpět trochu zastydíte za to, co jste kdysi vytvořili. Ano, fotografickou pubertou si prošel každý z nás a co nám dříve připadalo geniální, po letech zkušeností se může zdát směšné. Ale to je vývoj...  

Fashion fotografie malované květinami

Využijte barev jarních květin pro vytvoření skvělých portrétních fotografií malovaných květinami. Práce s velmi malou hloubkou ostrosti v kombinaci s promyšlenou stavbou obrazu, to jsou snímky plné romantiky a barev.

V temnotě Low-key

Kupte si matný černý sprej, prohrabejte sklepy a půdy, a z nalezených předmětů vytvořte nádherné objekty pro královnu fotografických technik Low-key. Vše, co potřebujete vědět pro tvorbu v Low-key technice v digitálním věku a mnoho ukázek!

Mandala - fotografie které léčí

Originální fotografie na principu skládání jejich částí jsou základem vzniku fotografických mandal, které mohou i léčit...

Hovory R - Umím zvětšovat prsa...

Robert Vano je bezednou studnicí moudrosti a humoru, a v našem magazínu nechybí tyto ingredience v rozhovoru s ním ani tentokrát. I když se jedná o tak zdánlivě suché téma, jakým je postprodukce

Soutěžní fotografie

Nově koncipovaná Československá Fotografie vám přináší inspiraci v podobě 150 soutěžních fotografií, které jsme pro vás vybrali z téměř 1000 snímků zaslaných do naší soutěže. Konkurence je veliká a máme opravdu z čeho vybírat, což se projevuje i na kvalitě publikovaných snímků.