Pouze online
Indian Summer LUT

Indian Summer LUT

Kód skladu 3DLISU

Výrobce

Fascinující LUTs s extrémním Color Gradingem jsou původem opět v Cinematic Gradingu filmových studií a přenesou vás do Indiánského léta...

40,50 Kč s DPH

Bezpečná platba ThePay
Bezpečná platba ThePay

Více informací

Fascinující LUTs s extrémním Color Gradingem jsou původem opět v Cinematic Gradingu filmových studií a přenesou vás do Indiánského léta v Severní Americe...

Výrazný Color Grading navazuje na LUTs Late November a je emotivním zpestřením pro vaše fotografie. ať už je námětem cokoliv. Tyto LUTs právěm patří do kolekce Cinematic Grading, protože i toto schéma často používají filmaři u scén v romantických nebo rodinných filmech zasazených do období podzimu. Zdaleka ne vše se natáčí v dobu, která odpovídá výslednému ději filmu, není čas čekat na podzim, nebo natáčení trvá mnohem déle, než poměrně krátký čas Indiánského léta, proti kterému je naše Babí léto téměř nebarevné.

Indian Summer obsahuje 4 plnohodnotné LUTs s odlišným probarvením a barevnou škálou - Classic, Early, Mild a Strong ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Upozornění: Protože Color grading vytváří extrémní barevné posuny, mohou v neostrých oblastech přechodu od zelených ke žlutým odstínům (v původním souboru) vznikat ostře ohraničené artefakty vyžadující lokální rozostření. U plně prostřených fotografií, tedy obvykle krajinných celků, se tento jev neobjevuje.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.