Encyklopedie Fotografa II.

Kód skladu encF2

Typ: Nový produkt

Připravujeme na srpen 2017 - zatím nelze objednat.

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Vše, co potřebujete vědět o fotografii... Ojedinělá knižní encyklopedie pro všechny fotografy, první za posledních 40 let! ENCYKLOPEDIE FOTOGRAFA bude přirozenou součástí vaší knihovny, a rádi se k ní budete vracet...

Technika, analogová i digitální fotografie, vnímání barev, ateliér, kreativní fotografie, pojmy, principy, zákonitosti, funkce fotoaparátů, filtry, sofware, optické konstrukce, světlo, stavba a skladba obrazu, historie, fotografické procesy a mnoho dalších informací v přehledném encyklopedickém uspořádání.

Ověřené informace, čtivé texty, zajímavosti, překvapivé souvislosti, fascinující historie, moderní současnost. Encyklopedie vám objasní vše, s čím se ve fotografii můžete setkat, je studnicí informací a vědomostí, současně i nejkomplexnější fotoškolou pro začátečníky, pokročilé i profesionály, seznámí vás se zkratkami, popíše postupy.

Staňte se fanoušky nově vytvořené stránky Encyklopedie, a budete mít možnost sledovat nejen přípravu druhého dílu, ale dozvíte se i zajímavosti a informace ze zákulisí tvorby dílu prvního: https://www.facebook.com/EncyklopedieFotografa

Pojmy a hesla II. dílu v rozsahu písmen H–Z, formát 162x240 mm, luxusní knižní šitá vazba s pevnými deskami v matném laminu, křídový papír.

Díl II. vyjde v létě 2017.

 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi