Pouze online Nové
East Berlin Movie LUT

East Berlin Movie LUT

Kód skladu 3DLEBM

Výrobce

Je nemnoho vizualizací, které se vryjí divákům filmových pláten tak do paměti svou charakteristikou a kolekce East Berlin Movie mezi ně rozhodně patří!

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Je nemnoho vizualizací, které se vryjí divákům filmových pláten tak do paměti svou charakteristikou a kolekce East Berlin Movie mezi ně rozhodně patří!

Ponurá atmosféra, beznaděj, všudepřítomná okupační ruská armáda, obávaní agenti StaSi, to jsou emoce dokonale symbolizované tonalitou a barevností těchto LUTs, jejichž vizualizace je použita u všech špionážní filmů a dramatických příběhů lidí v době sovětské okupace tzv. Východního Německa. Zabýváte-li se scénickou fotografií nebo Street fotografií orientovanou na dramatičtějí atmosféru a ponurost, pak tyto LUT budou patřit do klenotnice vašich vizualizací.

East Berlin Movie obsahuje čtyři LUTs - verzi Classic, Hope, Cool a Movie ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45 a 49, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi