Pouze online Nové
Burned Planet LUT

Burned Planet LUT

Kód skladu 3DLBP

Výrobce

Burned Planet, tedy Spálená planeta je výrazná LUT v kolekci Color Grading, primárně určená pro kreativní krajinářskou fotografii, ale s funkcí Skin Lock...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Burned Planet, tedy Spálená planeta je výrazná LUT v kolekci Color Grading, primárně určená pro kreativní krajinářskou fotografii, interní LUT Skin Lock ale umožňuje zakomponovat do scény také lidi, aniž by se výrazný Color Grading projevil na odstínech pleti.

Burned Planet se nejvýrazněji projeví v zelených odstínech, má výrazný sjednocující efekt a divácky je nesmírně atraktivní vizualizací. Uplatnění najde také ve scénické exteriérové fotografii a u snímků architektury lokalizované v přírodě, kdy stavbám dodá až mysteriozní atmosféru.

Kolekce Burned Planet obsahuje tři LUTs - verzi Hope, Crisp & Total ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45 a 49, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi