Pouze online Nové
Save Private Bryan LUT

Save Private Ryan LUT

Kód skladu 3DLSPR

Výrobce

Zachraňte vojína Ryana - kdo by neznal tento skvělý film Stevena Spielberga? Také pro tento filmy vytvořil Technicolor tuto charakteristickou vizualizaci...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Zachraňte vojína Ryana - kdo by neznal tento skvělý film Stevena Spielberga? Také pro tento filmy vytvořil Technicolor tuto charakteristickou vizualizaci, které tonalitou i barevností umocňuje atmosféru a emoce filmu. Nyní přichází tato úprava také k fotografům!

Omezením barevné škály a vyloučením křiklavých barev spolu s typickým tonálním Cinematic Gradingem vznikla vizualizace dramatu, který v divácích nechá nezapomenutelný dojem. Vyzkoujšejte tyto LUTs pro reportážní a Street fotografie, samozřejmě i scénické fotografie získají úžasnou atmosféru filmového plátna, kde barvy nebudou zbytečně potlačovat vnímání obsahu!

Save Private Ryan obsahuje tři LUTs - verzi Classic, Hope a Night ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45 a 49, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi