Pouze online Nové
Dark Angel LUT

Dark Angel LUT

Kód skladu 3DLDAG

Výrobce

Další filmová klasika, trochu ponurá a dramatická LUT ve dvou verzích, se silným emotivním působením vhodná pro scénickou fotografii i pro krajinu...

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Další filmová klasika, trochu ponurá a dramatická LUT ve dvou verzích, se silným emotivním působením díky Cinematic Gradingu, vhodná pro scénickou módní a portrétní fotografii i pro krajinu a industriální fotografii...

Potlačením barev s jemnou pletí a temnou modří v celkově dramatické tonální křivce získávají fotografie jedinečný styl thrillerů filmových pláten a omezené barvy podporují vnímání obsahu obrazu, který může být velmi sdílný. Rozhodně vyzkoujšejte tyto LUTs také pro reportážní a Street fotografie, zvláště verze Cool Silky pak překvapí jedinečnou a atraktivní vizualizací u krajinných fotografií!

Dark Angel obsahuje dvě LUTs - verzi Classic a Cool Silky ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45 a 49, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi