Pouze online Nové
Pinkberries LUT

Pinkberries LUT

Kód skladu 3DLPB

Výrobce

Zima ještě neskončila, ale příroda se probouzí růžovými květy a oživuje jinak fádní krajinu. Půvabný Color Grading Pinkberries je připraven na vaše romantické krajiny...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Zima ještě neskončila, ale příroda se probouzí růžovými květy a oživuje jinak fádní krajinu. Půvabný Color Grading Pinkberries je připraven na vaše romantické krajiny...

Pinkberries jsou LUTs s výrazným a divácky atraktivním Color Gradingem, který je doplněn interní LUT Movie Landscape aplikované na úpravu tonální křivky, nikoli na barvy. Pinkberries jsou LUTs vhodné pro všechny typy krajin, u kterých je dostatečná škála zelených a žlutozelených odstínů, právě ty jsou převedeny na odstíny růžové, naopak oblaha je méně výrazná, tonálně dramatická. Pinkberries jsou pro maximální účinnost LUTs kategorie Open, nejsou proto vhodné bez lokálních omezení pro fotografie lidí s ohledem na tonalitu pleťových odstínů.

Kolekce Pinkberries obsahuje tři plnohodnotné LUTs - verzi Classic, Silky a Strong třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Vzhledem k výraznému Color Gradingu mohou fotografie na některých přechodech mezi hraničními barvami, především v oblasti zelených a žlutozelených odstínů) vytvářet ostré okraje vyžadující lokální rozostření po aplikaci LUT a vytvoření obrazového formátu.

Pro práci s LUTs doporučujeme pročíst články publikované v magazínu ČS Fotografie č.45 a 49, kde najdete podrobné návody pro aplikaci v různých programech (Affinity, Lightroom, Zoner, Luminar, Photoshop...) a také postupy pro lokální aplikaci a práci s více LUTs pro jeden obraz.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi