Pouze online Nové
Other World LUT

Other World LUT

Kód skladu 3DLOW

Výrobce

Přijměte jako fakt, že náš svět není jediný. Jsou i jiné světy, jsou jich miliony, tak se do některých z nich vydejte s tímto výrazným Cinematic Gradingem...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Přijměte jako fakt, že náš svět není jediný. Jsou i jiné světy, jsou jich miliony, tak se do některých z nich vydejte s tímto výrazným Cinematic Gradingem

Other World jsou 4 emotivně silně působící LUTs v neovyklé, trochu ponuré, přesto atraktivní tonálně-barevné atmosféře. Jsou vhodné především pro krajinářskou fotografii, protože neobsahují interní Skin Lock, aby mohla LUT ovlivnit také odstíny blízké těm pleťovým. V případě potřeby je možné omezit vliv LUT na pleť lokálním maskováním (podrobný návod najdete v magazínu ČS Fotografie č.49).

Kolekce Other World obsahuje čtyři plnohodnotné LUTs - verzi Classic, Hope, Lone a Riseve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Vzhledem k výraznějšímu Cinematic Gradingu mohou fotografie na některých přechodech mezi hraničními barvami vytvářet ostré okraje vyžadující lokální rozostření po aplikaci LUT a vytvoření obrazového formátu.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi