Pouze online
Gypsies LUT

Gypsies LUT

Kód skladu 3DLGY

Výrobce

Velmi atraktivní Color Grading ve stylu Gypsies, rozšiřuje škálu možností výrazné postprodukce LUTs SOHO a Teal & Orange a nelze jej přehlédnout...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Velmi atraktivní Color Grading ve stylu Gypsies, rozšiřuje škálu možností výrazné postprodukce LUTs SOHO a Teal & Orange a divák jej nemůže přehlédnout...

Gypsies je módní styl, jehož barevná křiklavost a spektrum vychází z původních, trochu bláznivých barev, které používali Gypsies (Cikáni) ve své bohémské a ještě svobodné éře v nekomunistických zemích, kde směli žít kočovným životem, který je jim přirozený. Křiklavé barvy, provokující a současně harmonické kombinace barev uplatníte jak v neovyklé krajině, tak především u Street fotografie se spíše optimistickým pojetím, uplatnění najde i v módní a hravé rodinné či svatební fotografii.

Kolekce Gypsies obsahuje verziClassic, Cold a Warm a London ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Vzhledem k výraznému Color Gradingu můžou fotografie na některých přechodech mezi hraničními barvami vytvářet ostré okraje vyžadující lokální rozostření.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi