Pouze online
Late November LUT

Late November LUT

Kód skladu 3DLLNC

Výrobce

Výrazný Color Grading s atmosférou pozdního, ale teplého podzimu je emotivním zpestřením pro vaše fotografie. ať už je námětem cokoliv...

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Výrazný Color Grading s atmosférou pozdního, ale teplého podzimu je emotivním zpestřením pro vaše fotografie. ať už je námětem cokoliv. Tyto LUTs právěm patří do kolekce Cinematic Grading, protože toto schéma často používají filmaři u scén v romantických nebo rodinných filmech. Zdaleka ne vše se natáčí v dobu, která odpovídá výslednému ději filmu, není čas čekat na podzim, nebo natáčení trvá mnohem déle, než poměrně krátký čas barevného listí. A to platí i pro fotografy, zvláště v případě, kdy nechcete spořeji oděné modelky trápit podzimních chladem.

Late November obsahuje 2 LUTs pro odpolední a kontrastnější podvečerní atmosféru, kdy Slunce teplé barvy ještě více zvýrazní - Classic & Strong ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi