Pouze online
B&W Retro Box LUT

B&W Retro Box LUT

Kód skladu 3DLBWRB

Výrobce

Klasická fotografie stárne spolu s těmi, kteří jsou na ní zachyceni. Papír žloutne, tónování stříbra se mění a fotografie voní nostalgií a historií...

99,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Klasická fotografie stárne spolu s těmi, kteří jsou na ní zachyceni. Papír žloutne, tónování stříbra se mění a fotografie voní nostalgií a historií... Digitální fotografie je naproti tomu neživá, neměnná, nestárne... Jednoho dne prostě zmizí. Zkolabuje harddisk, záloha na CD nejde načíst a vzpomínky jsou pryč. Papír je stále to nejbezpečnější archivační médium a pokud si necháte zhotovit fotografie technologií, která zajišťuje životnost pigmentů po staletí, můžete využít skvělé kolekce BW Retro Box a připravit tak třeba i budoucím vnoučatům překvapení do krabice od bot uložené někde na půdě...

Jedinečný BW Retro Box nabízí 11 plnohodnotných LUTs s různým tónováním a k němu odpovídajícím kontrastu pro tvorbu fotografií v retro stylu od doby nedávno minulé až do počátku minulého století. LUTs BW Retro Box jsou vhodné pro všechny náměty, od krajiny po portrét, nejlépe však vyniknou u fotografií s dobovým obsahem, třeba rodinná či svatební fotografie v historických uličkách měst nebo na zámku apod.

Kolekce B&W Retro Box obsahuje 11 LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi