Pouze online
D-Day Coming LUT

D-Day Coming LUT

Kód skladu 3DLDDC

Výrobce

Další klasika mezi Cinematic Grading LUTs - D-Day Is Coming, skvělé tonálně-barevné řešení pro Street a scénickou fotografii s dramatickou atmosférou...

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Další klasika mezi Cinematic Grading LUTs - D-Day Is Coming, skvělé tonálně-barevné řešení pro Street a scénickou fotografii s dramatickou atmosférou typickou pro filmové scény před příchodem Apokalypsy... Skvělé budou nejen vaše fotografie, ale také videoklipy!

Schéma této silně emotivní, psychologicky velmi účinné LUT je další krásnou ukázkou jedinečné práce týmů Technicoloru, které spolupracují i se špičkovými psychology a vytváří obrazové LUTs pro umocnění působivosti scén, v tomto případě scén dramatických. Cítíte to napětí, horko a dusno jako před bouří... Blíží se D-Day, Apokalypsa...

Variantu Evening doporučujeme používat u snímků, u kterých je samo osobě patrné podvečerní světlo, tedy především dlouhé stíny zapadajícího Slunce, které již ztrácí sílu a obraz tedy nevykazuje nadměrný kontrast.

D-Day Is Coming obsahuje 2 LUTs pro odpolední a podvečerní atmosféru - Classic & Evening ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi