Pouze online Nové
Angels LUT

Angels LUT

Kód skladu 3DLANG

Výrobce

Jedinečný soubor LUTs pro milovníky techniky High-Key a jemných emotivních barev ve scénické, portrétní i rodinné nebo svatební fotografii...

49,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Jedinečný soubor LUTs pro milovníky techniky High-Key a jemných emotivních barev ve scénické, portrétní i rodinné nebo svatební fotografii...

Kolekce Angels je nádhernou ukázkou téměř neomezených možností 3D barevného modelu, díky kterému i při extrémním zesvětlení obrazu zůstávají původně hluboké stíny barevné, dokonce tak, že tyto LUTs barevnost původního souboru ještě  tlumí, aby bylo dosaženo nejen tonální, ale i barevné lehkosti výtvarné techniky High-Key.

Andělsky jemné LUTs Angels najdou uplatnění ve všech námětech, tedy nejen u snímků lidí, ale i v emotivním pojetí krajiny, architektury nebo Street fotografie, stejně tak u snímků dětí.

Kolekce Angels obsahuje výjimečné 4 LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs. Upozornění: Vzhledem k extrémním přesunům některých odstínů v rámci 3D barevného modelu může finální soubor vyžadovat v některých kombinacích původních barev lokální rozostření vznikající zrnitosti!

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi