Pouze online Nové
Rainy Day LUT

Rainy Day LUT

Kód skladu 3DLRD

Výrobce

Naprostá klasika mezi Cinematic Grading LUTs - Rainy Day, Deštivý den. Nejčastěji používané tři gradingy, které znáte z filmů, kde ve scéně pršelo...

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Naprostá klasika mezi Cinematic Grading LUTs - Rainy Day, Deštivý den. Nejčastěji používané tři gradingy, které znáte z filmů, kde ve scéně pršelo... Stačí přidat hadici s rozstřikem vody a scénická fotografie nebo videoklip dostane tu správnou atmosféru deštivého dne, tonálně i barevně!

Rainy Day obsahuje tři samostatné LUTs s rozdílnou tonalitou a převodem barev tak, aby co nejlépe vystihly vámi zamýšlenou atmosféru. Rainy Day patří mezi filmaři k těm nejpoužívanějším již od prvních začátků digitálního zpracování obrazu a také v tomto případě stál u kolobky Rainy Day LUTs Technicolor. Tyto LUTs vás opět přesvědčí o tom, jak obrovský a zásadní vliv má na emoce barevnost a tonální křivka obrazu.

Rainy Day obsahuje 3 LUTs - Neutral, Green a Blue ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi