Pouze online
Skin & Denim LUT

Skin & Denim LUT

Kód skladu 3DLOSD

Výrobce

Přestaňte se trápit s nechtěnými závoji a barevnými odchylkami u pleti a džínového oblečení, korekční LUTs Skin & Denim vše elegantně vyřeší!

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Přestaňte se trápit s nechtěnými závoji a barevnými odchylkami u pleti a džínového oblečení, korekční LUTs Skin & Denim vše elegantně vyřeší!

Pleťové a Denim odstíny jsou velmi problematické pro zobrazení, přitom v případě optimalizace tvoří jedinečnou barevnou harmonii. Pro plať i denim je zásadní vliv kvality světla při snímání, správná kalibrace fotoaparátu i nastavení White Balance. Navíc se zde liší v mnoha odstínech jak džínovina, kde dnes najít pravý Denim odstín není u výrobců mimo Wrangler a Lee snadné, stejně tak lidská pleť může vlivem větru, zahřátí či stydlivosti modelky měnit odstín do růžové až červené a ne vždy je to žádoucí. LUTs Skin & Denim z Utility Collection vyrovnávají pleťové i Denim odstíny do dokonalé souhry a oku lahodící barevné harmonie.

V balíčku Skin & Denim najdete 4 varianty LUTs:

LUT Skin vyrovná výrazné odchylky od pleťového standardu, přitom zohledňuje vliv rasy na základní barvu pleti, ostatní odstíny fotografie jsou beze změny.

LUT Denim vyrovnává a optimalizuje odstíny džínoviny na příjemně sjednocující Denim odstín, nijak přitom nezasahuje do jiných odstínů na fotografii..

LUT Skin & Denim optimalizuje a vyrovnává současně jak pleťové, tak džínové odstíny a spojuje je do úchvatné barevné harmonie. Ostatní hlavní odstíny obrazu nejsou touto LUT ovlivněny.

LUT Skin & Denim Smooth je jemnou variantou základní LUT Skin & Denim s nižším kontrastem a pastelovějšími barvami, snížena je saturace tyrkysových, zelených, žlutých, růžových a fialových odstínů a v celkovém barevném podání jsou tak barvy plati a Denim dominantnější i při nižším nasycení.

Skin & Denim obsahuje výše uvedené 4 LUTs ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi