Pouze online
Dark Emerald LUT

Dark Emerald LUT

Kód skladu 3DLDKE

Výrobce

Temná atmosféra smaragdových odstínů vás pohltí a zavede do světa filmových thrillerů a sci-fi. Cinematic Grading pro zkušené autory!

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Temná atmosféra smaragdových odstínů vás pohltí a zavede do světa filmových thrillerů a sci-fi. Cinematic Grading pro zkušené autory!

Dark Emerald s nádherným smaragdovým odstínem je extrémním stylem postprodukce s LUTs, která v tomto případě využívá v maximální míře vertikální přesun odstínů v 3D barevném modelu HSP. Nabítněte těmto LUT co nejvíce modrých odstínů a získáte maximální Dark Emerald efekt!

Upozornění! S ohledem na až drastické změny barevné škály doporučujeme tyto LUTs zkušenějším autorům, kteří jsou schopni lokálně pozměnit některé oblasti pleťových či jiných odstínů, které mohou vykazovat nežádoucí barevný posun v jejich hraničních oblastech. V určitých případech mohou na hranici odlišných odstínů v případě, že jsou přesunuty do třetího rozměru modelu HSP vznikat ostřejší artefakty, které je následně nutné změkčit rozostřením.

Grading Classic vytváří hluboké smaragdové odstíny a temnější odstíny pleťové, Grading Smooth nabídne méně dramatickou tonální atmosféru s jemnějším barevným podáním. Obě verze obsahují integrované Sub-LUTs Skin Optimalizer pro příjemné a sjednocené zobrazení pleťových odstínů. Pokud originální soubor obsahuje málo modrých odstínů, smaragdová barva nevzniká. Můžete ji snadno získat již v RAW konvertoru nebo následně ve fotoeditoru pomocí funkce Hue, kdy např. zelené nebo fialové odstíny posunete k odstínům modrým a pak teprve aplikujete LUT Dark Emerald.

Dark Emerald obsahuje LUTs Classic a Smooth ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi