Pouze online
Frosty Morning

Frosty Morning LUT

Kód skladu 3DLFM

Výrobce

Unikátní LUTs s výrazným Color Gradingem nabízí 3 barevné a tonální charakteristiky navozující atmosféru mrazivého rána prohřátého výraznými pleťovými odstíny...

39,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Unikátní LUTs s výrazným Color Gradingem nabízí 3 barevné a tonální charakteristiky navozující atmosféru mrazivého rána prohřátého výraznými pleťovými odstíny...

Frosty Morning jsou velmi atraktivní, Color Grading působí emotivně s jedinečnou osvěžující barevnou atmosférou, která nejlépe vynikne u snímků s množstvím zelených, modrých a pleťových odstínů.

Grading Classic vychází z tonáoní křivky typické pro Cinematic Grading Warner Bros od Technicoloru, dává vyšší kontrast stínů a jasné barvy. Verze Light má měkčí gradaci a jemnější barevné podání pro snovější fotografie. Verze 20th Century Fox je tonálně typická pro optimistické scény filmů tohoto studia, přitom barevně se jedná opět o Color Grading Frosty Morning s teplejším až rezavým podáním oranžových a hnědých odstínů.

Frosty Morning obsahuje verzi Classic, Light a Fox ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi