Pouze online
Late Afternoon LUT

Late Afternoon LUT

Kód skladu 3DLLAF

Výrobce

Emotivní LUTs s výrazným Cinematic Gradingem ideální pro reportážní, scénickou, módní, svatební i rodinnou fotografii s atmosférou pozdního odpoledne...

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Emotivní LUTs s výrazným Cinematic Gradingem ideální pro reportážní, scénickou, módní, svatební i rodinnou fotografii s okouzlující atmosférou pozdního odpoledne...

Late Afternoon  v klasické Cinematic tonální křivce je divácky velmi atraktivní, Color Grading působí nenápadně a v podstatě je zde cílen na vytvoření barevné atmosféry, ta přitom ještě více vynikne u snímků z městského prostředí.

Grading se Skin Lock  s integrovanou jemnější LUT Skin Optimal pomůže sjednotit barvu pleti, která je barevně výraznější a působí svěže a zdravě. LUTs zlepšují také tonalitu přesvětlených, tedy flashových odstínů pleti. Verze Classic je doplněna tonáně jemnější, současně ale barevně výraznější verzí Smooth s nižším kontrastem a zvýšenou saturací chladných odstínů. Tonálním charakterem patří Late Afternoon k výrazným zástupcům Cinematic Gradingu, který se objevuje ve známých filmech natáčených v městských aglomeracích a patří do kolekce gradingů vyvinutých společností Technicolor.

Late Afternoon obsahuje verzi Classic a Smooth ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi