Pouze online
World of People LUT

World of People LUT

Kód skladu 3DLWOP

Výrobce

Svět lidí se tak trochu ztrácí v záplavě barev a tak chcete-li zdůraznit důležitost člověka, potlačte ostatní barvy a zalijte své fotografie hřejivým lidstvím...

29,00 Kč s DPH

Platby / Payment
Platby / Payment

Více informací

Svět lidí se tak trochu ztrácí v záplavě barev a tak chcete-li zdůraznit důležitost člověka, potlačte ostatní barvy a zalijte své fotografie hřejivým lidstvím...

World of People, tedy Svět lidí jsou půvabné jemné LUTs s velmi výrazným sjednocujícím efektem napříč barevně rozličnými fotografiemi. LUT je vhodná pro veškeré náměty, ve kterých se objevují lidé, přes scénickou a rodinnou fotografii až po profesionální svatební, portrétní a módní fotografii. Nejlépe vyniknou fotografie s podílem teplých nebo pleťových odstínů mezi ostatními barvami, včetně šedé.

Grading se Skin Lock  s integrovanou LUT Skin Optimal pomůže sjednotit barvu pleti, která je barevně výraznější a působí svěže a zdravě. Verze Classic je doplněna jemnější verzí Smooth s nižším kontrastem a sníženou saturací, výsledný efekt je blízký klasické analogové fotografii. Tonálním charakterem patří World of People k výrazným zástupcům Cinematic Gradingu, který se objevuje v nejednom poetickém filmu.

World of People obsahuje verzi Classic a Smooth ve třech formátech - CUBE, 3DL a ICC. Balíček obsahuje také náhledové fotografie pro snazší orientaci v zakoupených LUTs.

Pro aplikaci LUT jsou vhodné fotografie se základním vyvoláním RAW souboru s lokálními úpravami jasu, vinětace, Clarity (Zvýraznění) apod., podle tvůrčího záměru. Při aplikaci LUT na exportované soubory doporučujeme pro optimální výsledky export z RAW konvertoru v profilu sRGB a v 16bitové hloubce, není to však podmínkou. LUTs aplikované na soubory v profilu sRGB dávají jasnější barvy, v profilu AdobeRGB barvy tlumenější. Obecně jsou celosvětově LUTs vytvářeny na profil sRGB.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi